Karnevaly, oslavy, dny dětí

 Komplexní zajištění akcí pro děti http://www.akce-pro-deti.cz. Zajišťujeme zábavní akce pro děti. Karnevaly, dětské dny, oslavy, školní vystoupení, kulturní program. Hudba pro děti, speciální repertoár pečlivě vybraných skladeb pro různé věkové skupiny dětí. Provozujeme také soutěže pro děti a karaoke pro děti. Zazpívejte si na skutečné aparatuře se světelnými efekty. Pro zpestření používáme videoprojekci na promítání fotografií, filmů, efektů a dětských videoprojekcí. Úspěšně provozujeme bublifuk párty, bublinová show. Pronájímáme skákací hrady, trampolíny a nafukovací atrakce pro vnitřní i venkovní použití..

Zajišťujeme moderování, ozvučování, malování na obličej, tvarovací balonky, plackování, dětské koutky, pronájem skákacích hradů a další program na klíč pro kulturní, firemní i soukromé akce.

Některé záznamy najdete na facebook stránce:


  • superstar, karnevaly, dětské dny, oslavy, dětská odpoledne
  • bublinková show, bublifuk párty
  • skákací hrady, trampolíny a nafukovací atrakce
  • speciální repertoár pro dětské diskotéky
  • doporučujeme karaoke show 
  • barevná světla, světelné efekty, blikátka, pohádkové projekce pro děti
  • možnost ozvučení skupiny nebo sboru v průběhu programu
  • akci nafotíme, natočíme, zpracujeme CD, DVD

 

Program pro děti, atrakce pro děti, soutěže pro děti

karneval-showkarneval-bublinova-show3karneal-bublinova-showkarneval-bublinova-show2

 

 

Karneval, ukázky realizace, dětské diskotéky, dětské oslavy


Originální dárky pro děti, dárky na vánoce, vánoční dárek pro děti

Nevíte co věnovat dětem ? Darujte zážitky dětem. Darujte jim zábavu v podobě hudebního zážitku. Vaše dítě, jeho kamarádi i rodiče si mohou vyzkoušet pocit opravdového zpěváka na opravdové aparatuře. Diskotéka kombinovaná s karaoke, soutěžemi, bubble show. Celou akci zdokumentujeme na DVD a nafotíme. Vhodné jako dárek k narozeninám, dárek dětem k vánocům, nebo jen tak pro radost. Vytvoříme Vám dárkový certifikát (dárkový balíček), případně i zajistíme prostory pro konání akce.

Tipy na soutěže pro děti, dětské hry

Náš program pro děti doprovází dětské soutěže a atrakce. Připravíme soutěže pro děti venku i soutěže na karneval , soutěže na dětský den i soutěže na dětskou oslavu. Zajistíme vystoupení kouzelníků, zajímavý a originální program na karneval doplněný interaktivní zábavou, videoprojekcí a světelnými efekty.

Hry na karneval, hry na dětské oslavy

Hra pro děti ? jakou vybrat ? Vždy je třeba přihlédnout ke složení kolektivu a stáří dětí. Vhodné je rozdělit děti do soutěžním skupin a podle toho zvolit různě náročné soutěže. Příprava karnevalu zabere spoustu času. Nabízíme Vám několik tipů na soutěž na karneval. Realizace Vašeho karnevalu se případně rádi ujmeme včetně moderování, přípravy rekvizit, oblečení i cen. Zajistíme a dodáme i masky na karneval, občerstvení.

Hry na dětský den, letní hry pro děti

Dětské hry ve vnitřních i venkovních prostorách. Dětské hry zdarma i složitější hry u kterých je třeba investovat do rekvizit. Možností je celá řada. Připravíme Vám program na celý dětský den. Pokud se nechcete zdržovat s přípravami, vše pro Vás kompletně zajistíme na klíč. Od přípravy, plakátů, přes občerstvení, soutěže, hudbu, moderování, vedení soutěží.

Dětská narozeninová oslava, hry na narozeninovou oslavu

Program, hudba, soutěže i atrakce na narozeninovou oslavu. Darujte Vašemu dítěti nevšední, originální dárek k narozeninám. Darujte zážitek - zpěv, karaoke, tanec, soutěže, dětská diskotéka. Možnost vystavení dárkového certifikátu.

Tipy na hry pro děti

Pro Vaši inspiraci uvádíme několik tipů oblíbených dětských her.

Židličkovaná   Hráči chodí kolem dokola kolečka vytvořeného z židlí (židlí je o jednu méně než hráčů). Jakmile hudba přestane hrát, hráči si sednou. Ten hráč, který si nestihne sednout, vypadává.
Podbíhání provazu   Točení dlouhým provazem. Pod ním podbíhají děti, možno i po dvojicích
Skákání přes provaz   Točení provazem. Soutěžící stojí uprostřed a provaz přeskakuje, přičemž se měni rychlost otáčení.
Nošení míčku na lžici   Soutěžící nese lžící, na ní pingpongový míček, musí projít vytyčenou trasu, a vrátit se zpět. Jakmile míček spadne, vrací se soutěžící na začátek. Rychlejší družstvo vyhrává. Velmi veselá soutěž.
Přetahování lanem   Dvě družstva, praporek uprostřed, kdo je silnější a přetáhne praporek za čáru, vyhrává. Velmi oblíbená dětská hra, do které se mohou zapojit i rodiče.
Hádání pohádek   Jednoduchá soutěž pro děti nejen na karneval. Děti poznávají písničky, ze které jsou pohádky. Kdo je nejrychlejší, vyhrává.
Hádání řemesel   Soutěž ideální pro špatné počasí, na lístečcích jsou napsaná řemesla, děti jsou rozděleny do družstev. Hráči si vytáhnou lísteček s řemeslem a předvádí. Kdo řemeslo uhádne, má bod.
Drak s ocasem   Každý si přidělá ocas (ustřižený krepový papír) za triko, za kalhoty, úkolem je sebrat ocas ostatním hráčům.
Schováváná s bezdrátovým mikrofonem   Děti hledají moderátora, který se někde schoval a mluví na ně z mikrofonu, ale na podiu není !
Soutěž boj o míč   Dvě družstva, na povel se děti rozeběhnou po hrací ploše a na povel ?Stůj? se zastaví. Hodí se mezi ně míč. Mají za úkol dostat míč z jednoho konce hřiště na druhý. Ale musí stát na místě a mohou míč pouze přehazovat.
Novinová bitka   Dvě družstva oddělená síťkou nebo provazem. Každé družstvo má v určeném časovém limitu za úkol naházet co nejvíce kuliček z novin na soupeřovu stranu. Kterému družstvu zůstane na jeho polovině méně kuliček, vyhrává.
Hra na honěnou

Klasickou hru lze upravit. Např. "babu" lze dávat pouze zadkem nebo se hráči musí držet za místo, kam babu dostali (musí se držet za ruku, za nohu a chytat přitom ostatní hráče).
Bouchání balónků   Hráči si k noze přiváží nafouknuté balonky a mají za úkol pošlapat balonky ostatních hráčů.
Házení do kroužku  

Hráč vyhodí předmět vysoko před sebe, druhý spoluhráč položí kroužek, kam si myslí že spadne. Družstvo které se trefí má bod

Hra na vlak   Hráči rozděleni na družstva. Obíhají zvolenou trasu a to tak, že vybíhá první hráč, vrátí se zpět, vezme za ruku druhého hráče, běží dva, pak běží tři atd. Které družstvo kompletně doběhne první vyhrává 
Foukaná   Dvě družstva hráčů stojí na své polovině stolu. Každé družstvo má za úkol odfouknout pingpongový míček na soupeřovu polovinu. Družstvo kterému míček spadne na zem, prohrává.
Podlézání pod tyčí   Děti podlézají tyč, která se postupně neustále snižuje, nesmí se dotknout tyče (nebo provazu)
Prolézaná   Jeden hráč honí ostatní. Ten koho chytne zůstane stát s roztaženýma nohama. Ostatní hráči mohou hráče vysvobodit podlezením.
     
   
Chcete zde více soutěží a tipů ? Dejte nám vědět, v případě vašeho zájmu zveřejníme více tipů.
<strong>

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.