Svatební videoprojekce
Darujte Vašim blízkým památeční DVD.
Nejčastější využití: svatební DVD novomanželům, životní jubilea (30, 40, 50, 60).

Vytvoříme Vám památeční DVD disky ze svatby, narozeninové DVD a jiné tématické multimediální disky v krabičce a pěkném obalu. Navíc od nás získáváte jako bonus samostatný disk s naskenovanými soubory ? Vaše staré vzpomínky tak máte navždy archivované.

Nejčastěji se jedná o film zachycující život svatebčanů, manželů, nebo oslavence. Skládá se obvykle z naskenovaných fotografií, dokumentů (diplomy, ocenění) a sestříhaných video záznamů, chronologicky řazených za sebou a zdůrazňující důležité životní mezníky, zážitky, přátele. Film je proložen efektními střihovými efekty, záběry detailů na fotografiích. Může obsahovat titulky, popisky, značky a je ozvučen. Podle koncepce disku se pak vkládají různé humorné prvky, textové informace, eventuelně dobové zvukové nahrávky.

Obvyklý postup při výrobě disku:

  • návrh schématu disku (scénáře), po dohodě s Vámi
  • zašlete nám materiály, fotografie, videonahrávky, které použijeme k výrobě disku
  • zpracujeme podklady, naskenujeme fotografie, digitalizujeme video záznamy (digitální i VHS kazet)
  • výroba smyčky, otextování, otitulkování, sestříhání
  • zpracujeme disk, vytvoříme obal a do týdne zasíláme k Vám zpět
  • budete-li si přát, přijedeme k Vám i s videoprojekční a hudební aparaturou a přehrajeme na Vaší akci

Svatební videoprojekce, narozeninová projekce, projekce na párty

Častým požadavkem zákazníků je přímo projekce na akci.  V takovém případě pro Vás máme řešení. Přijedeme na Vaši akci s projektorem, plátnem, aparaturou a DVD přehrajeme na místě, nemusíte se o nic starat !!!  Překvapený oslavenec si zážitek maximálně vychutná i se svými blízkými, poté si DVD odnese na památku domů.

Natáčení, kamerování, výroba DVD

Jako další službu Vám můžeme nabídnout i natáčení přímo na Vaši akci a výrobu DVD, video smyček ve FULL HD rozlišení.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte, rádi Vám podáme detailní informace, náhledy naší práce, připravíme individuální nabídku. Dokážeme nabídnout velmi příznivé cenové relace a různá technická řešení pro každého.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.