Zavolejte nám: 722 454 067

0
Nákupní košík je prázdný!

Jak zrychlit starý počítač

Přemýšlíte jak zrychlit starý a pomalý počítač ? Někdy opravdu stačí vyměnit některé komponenty za rychlejší. Často stačí nový rychlý SSD disk a trochu paměti navíc. Počítač pak může spolehlivě sloužit ještě řadu dalších let. S modernizací Vám rádi pomůžeme, původní data přeneseme.

Telefonická poradna, emailové konzultace

Potřebujete pouze poradit po telefonu či emailu ? I to je možné. Za hodinovou taxu S Vámi rádi probereme Vaše záležitosti v oblasti IT poradenství.

Online servis počítačů na dálku

Potřebujete nastavit počítač, nakonfigurovat zařízení, nainstalovat software ? Toto umíme na dálku přes internet. Připojíme se k Vašemu počítači na vzdálenou plochu a vše provedeme online.

Počítače pro distanční výuku a homeoffice

Dodáváme a servisujeme počítače pro distanční výuku a homeoffice. Počítače pro kancelářskou práci i pro žáky. V nabídce najdete jak nové výkonné počítače, tak cenově velmi levné  ověřené značkové repasované počítače se zárukou 24 měsíců. Dodáváme oživené, nastavené, připravené k použití. pomůžeme s implementací softwaru (Microsoft Teams, Zoom a další)

Opravy výpočetní techniky z domu do domu

Zajišťujeme servis a opravy výpočetní techniky se zaměřením především na software, instalace, konfigurace. Sami realizujeme také drobnější hardwarové úkony (výměny komponent, drobné elektronické práce), složitější opravy řešíme přímo s autorizovanými servisními partnery výrobců. Pokud není možná osobní návštěva technika z důvodu vzdálenosti či epidemiologické situace, zajistíme svoz a odvoz Vašeho zařízení prostřednictvím přepravní služby. Porouchané zařízení si kurýr u Vás vyzvedne a opravené zařízení kurýr přiveze zpět.