Android hry zdarma, android aplikace
Vyrábíme android hry a aplikace na zakázku. Nabídnout můžeme kromě zakázkové výroby i reklamu ve stávajících aplikacích či předělání stávajících aplikací jako propagační aplikace vaší firmy.
Vytváříme hry pro malé děti. V našem sortimentu najdete jak úplně primitivní hry pro nejmenší děti pod účtem Miroslav Lipavský GooglePlay, tak sofistikovanější vzdělávací hry EDUTAB.CZ

Máme hry s auty, náklaďáky, se zvířátky, značky, vlajky, abecedu, vzdělávací hry pro předškolní děti.
Toto je společné rozhraní pro všechny aplikace Edutab. Z tohoto rozhraní je možné spouštět a instalovat další aplikace. Vzdělávací hry pro předškolní děti. Prosím při instalaci povolte automatické aktualizace. Jedině tak si zajistíme pravidelné aktualizace. Naše aplikace obsahují vzdělávací hry pro předškolní děti, auta, zvířata, rostliny, kameny, objekty z reálného života kolem nás.

Tým Edutab.cz je týmem nadšenců, který věří, že budoucnost vzdělávání předškoláků bude ovlivněna novými technologiemi, mezi které tablet rozhodně patří. Naše přesvědčení je, že podstata vzdělávání bude stále více spočívat v osobní rovině každého člověka. Tomu nasvědčuje fakt, že se vzdělávání předškoláků děje stále častěji mimo školu. Nechceme jen přihlížet na změny světa našich dětí.

Chceme vzdělávání našich dětí aktivně ovlivňovat. Proto vytváříme aplikace Edutab.cz, které nabízí dětem možnost sebevzdělávání. Náš produkt má potenciál posunout budoucí život našich dětí.

Tomu věříme :-).

Stahujte Edutab.cz hry z GooglePlay zdarma.
PLAY verze skládání „tvarů“ vychází ze skutečných předmětů, které dítě obklopují a které vnímá jako celek. Rozpoznávání výchozího a cílového tvaru podporuje analýzu a syntézu, které mají vliv na úspěšnost dětí v předškolních dovednostech. Schopnost rozlišovat tvary, jejich části, určit příslušné místo v celku podporují u dětí řešení logických situací.
PLAY verze nabízí postupně zvyšující se náročnost, ale zároveň individuální postup díky logickému menu, které si děti samy ovládají. Získávají tak zkušenost se skládáním, hraním a orientací ve hře.
V naší hře se objevují skutečné předměty a jejich části. Děti hledají, který např. tvar patří k příslušnému předmětu, co se z čeho skládá, patří k sobě a v jakém pořadí. Získávají představu o celku. Na pracovní ploše posouvají objekty na určitá místa, kam patří. Jejich správná volba je vždy potvrzena.
Všechny situace, kterými děti prochází, podporují pozornost, soustředěnost, představivost a obohacují děti o významné zkušenosti. Hra obsahuje: puzzle, puzzle nádobí, zvířata, auta, balon, želvu, autobus, nákladní vůz, letadlo, lodě, vlak, květiny, domy a další.

Stahujte skládání tvarů z GooglePlay zdarma.

Foto pexeso pro děti je klasická stolní hra, která pomáhá rozvíjet paměťové schopnosti dětí a dospělých. Hraním této hry si procvičíte pamět a schopnost rozpoznávaní. Hra obsahuje fotky domácích zvířat, rostlin a věcí, jako jsou kůň, pes, koza, dětské kolo.

Foto pexeso je hra pro všechny, předškoláky, školáky, mládež i dosplělé. Obsahuje jednoduché a intuitivní rozhraní, které je snadno ovladatelné.

Toto foto pexeso vás a vaše děti zabaví v čekárně, autě, restauraci nebo kdekoliv.

FOTO PEXESO VÁM NABÍZÍ:
- 3 různé obtížnosti: 4x4 snadná, 6x4 střední, 6x6 náročná
- Hru pro 1, 2 , 3 a 4 hráče
- 3 sady karet: Domácí zvířata, Věci a Anglická slovíčka
- Počítání výsledků (počet dvojic a pokusů)
- Zobrazení fotek v celé obrazovce (vhodné pro mobily)
- Rozvoj rozpoznávání, koncentrace a motorické schopnosti
- Vizuální trénink paměti
- Obsahuje fotografie zvířat, květin, hraček, věcí a kreslených obrázků
- Využití vlastních fotek ke hraní (platená funkce)

JAK HRÁT FOTO PEXESO:
Hlavní menu
Zde si můžete vybrat sadu karet, obtížnost (počet karet) a počet hráčů. Po stisku Play se dostanete do herního pole
Herní pole
Zpočátku uvidíte všechny karty lícem dolů. Klepněte na jednu z karet a zapamatujte si obrázek. S dalším klepnutím se snažte najít a otočit kartu se stejným obrázkem jako předchozí. V případě, že obrázky na obou kartách budou stejná, zůstanou otočeny a můžete pokračovat s dalším párem. Jinak se obě karty otočí zpět a budete mít další pokus. Pokuste se najít všechny páry tak rychle, jak je to možné.

Stahujte pexeso zdarma z GooglePlay zdarma.

Chytej hmyz, motýly, mouchy, komáry a luční koníky. Chytej je na louce, u rybníka, v trávě nebo v lese. Ale pozor si dej, na střevlíky a vosy. Jednoduchá hra Žába je ideální pro trávení času na cestách, v čekárnách nebo v obchodech. Hra je určena všem, dětem i dospělým. Vše je zdarma. Cílem hry Žába je nachytat požadované množství hmyzu v pěti herních prostředích. Hmyz a prostředí jsou ztvárněny realisticky tak, jak je možné je vidět v přírodě.

Co hra nabízí:
• zábavu na cestách vlakem, autem, busem nebo metrem
• zábavu při čekání v obchodech, v čekárnách nebo na úřadech
• skutečné ztvárnění hmyzu a prostředí
• 5 herních úrovní
• zvyšující se obtížnost
• odkaz na další hry Edutab.cz

Co hra rozvíjí
• postřeh
• schopnost rozlišit hmyz
• dovednost ovládání tabletu tahem prstu

Hra obsahuje: zvířata, žábu, motýla, hmyz, mouchy, komáry, střevlíka, vosu. Reálná prostředí: rybník, les, houby, louka, květiny

Stahujte žábu z GooglePlay zdarma.

Hrajete si rádi v bazénu s pěknými hračkami ? Tato hra je určena zejména pro menší děti, které se učí práci s tabletem.

Stahujte rybaření z GooglePlaz zde.

Jednoduchá hra s auty pro malé děti. Auta jezdí po obrazovce, blikají a vydávají zvuky. Děti si na ně mohou ťupat a jezdit s nimi. Hra obsahuje: závodní auta, formule, autobusy, sanitky, policii, hasičský vůz, traktory a další. Hra je průběžně aktualizována zdarma.

Stahujte auta pro děti z GooglePlay.

Auta, nákladní auta nejen pro malé děti. Sbírejte popelnice popelářským vozem. Čím více popelnic sesbíráte, tím více bodů získejte. Tempo hry se postupně zrychluje. Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte nákladní auta z GooglePlay


Jednoduchá hra s auty pro malé děti, které se učí s tabletem. Auta jezdí po obrazovce a blikají a točí koly. Auta vydávají zvuky a troubí. Děti sui mohou s auty hrát a hýbat s nimi po obrazovce. Hra obsahuje závodní auta, formule, veterány a jiné. Obdržíte nové vozy přes GooglePlay update. Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte závodní auta pro děti zde.

Velmi jednoduchá vzdělávací hra pro malinké děti, které se učí barvy a tvary. Program má integrován hlasového průvodce, který po kliknutí přečte název barvy nebo tvaru. Hra je k dispozici v českém a anglickém jazyce. Hra obsahuje tvary: čára, čtverec, kosočtverec, obdélník, trojúhelník, kruh, elipsa, domeček, srdce. hvězda. Hra obsahuje základní barvy: černá, bílá, šedá, hnědá, červená, zelená, modrá, žlutá, fialová Tento program vznikl na základě konkrétního požadavku jako co nejjednodušší hra. Rádi uvítáme vaše náměty na doplnění do budoucna. Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte tvary a barvy pro děti z GooglePlay.

Výuka abecedy pro děti, naučte se písmenka a číslice. Hlasový průvodce, interaktivní program, jednoduché ovládání.

Stahujte abecedu pro děti y GooglePlay zdarma.

Státní vlajky všech zemí světa. Hlasové navádění můžete přečíst názvy států v češtině a angličtině. Můžete také najít všechny informace o jednotlivých státech. Aplikace nabízí "testovací režim" , takže si můžete vyzkoušet své znalosti. Herní vlastnosti: státní vlajka, čtení jmen, podrobné informace o státech ..

Stahujte státní vlajky na GooglePlay zdarma.

Skákací hrady Litomyšl. Pronajímáme skákací hrady. Zahrajte si naši hru zdarma !!! Jednoduché puzzle pro děti se skákacími hrady a atrakcemi. Hra obsahuje skákací hrady, trampolíny a další atrakce.

Stahujte puzzle skákací hrady Litomyšl z GooglePlay.

Jednoduché puzzle pro děti s krásnými autíčka. Hra obsahuje auta, nákladní vozy a další hračky.

Stahujte puzzle pro děti z GooglePlay.

Zábavná hra pro malé děti zdarma. Auta pro malé děti. Auta, bagry, sanitka, hasiči a různá jiná auta. Tato hra je určena zejména pro menší děti, které se učí práci s tabletem. Klikáním na jednotlivé části stroje rozhýbete celý stroj. Roztočíte kola, nastartujete motor, otevřete dveře, odklopíte kryt, rozblikáte maják. Hra obsahuje motorky pro děti, závodní auta pro děti, letadla pro děti, traktor pro děti, náklaďák, dodávku, ještěrku, raketu, vesmírnou stanici, družici a další.

Plná verze obsahuje pravidelnou bezplatnou aktualizaci, kdy každý týden aplikace zdarma stahuje prostřednictvím aktualizací nové stroje a nové vlastnosti. máte tak zaručen pravidelný přísun nové zábavy.
Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte auta a stroje pro děti zde

Simulátor hracího koberce a malých autíček pro malé děti. Obsahuje autíčka a chodce s autentickými zvuky. Hrajte si na virtuálním hracím koberci.

Stahujte simulátor autíček z GooglePlay zde.

Jednoduchá hra s auty pro menší děti , které se učí s tabletem. Android hra pro kluky z reálného prostředí. Smyslem hry je dozvědět se něco o zemědělských strojích. Hra obsahuje stroje, které po kliknutí rozsvěcují světla a vrčí. Dále je možné jedním kliknutím rozbalit další fotografie a informace na google a videa jednotlivých strojů na youtube. Auta vydávají zvuky a troubí. Hra obsahuje konzoli pro převod textu na řeč. Hra obsahuje traktory, bagry, tatry, nákladní auta, dodávky, osobní auta, koně, kombajny, hasiče, valníky, válce, zvířata, zkrátka vše co souvisí se zemědělstvím. Obsah aplikace je průběžně doplňován přes googleplay update.
Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte traktory, zemědělství z GooglePlay zdarma zde.

Zábavná hra pro malé děti. Auta pro malé děti. Auta, bagry, sanitka, hasiči a různá jiná auta. Tato hra je určena zejména pro menší děti, které se učí práci s tabletem. Klikněte na obrazovku a auta se hýbou.?br -: Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Jednoduchá hra se zvířaty pro malé děti, které se učí s tabletem. Zvířata se pohybují po obrazovce a po stisku vydávají identické zvuky. Děti mohou se zvířátky hýbat po obrazovce. Hra obsahuje zvířátka: kůň, zebra, pes, kočka, kachna, opice, gorila, žirafa, slepice, kohout, slon, labuť a další. Každý týden nová zvířátka přes GooglePlay update.
Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte zvířata pro děti z GooglePlay zde.

Jednoduchá android hra s dopravními značkami. Nejpoužívanější dopravní značky s popiskem a s hlasovým průvodcem pro děti. Hra obsahuje aktualizace zdarma. Další značky průběžně přidáváme vydáváním aktualizací. Značky pro děti, výuka značek zábavnou formou. Hra obsahuje značky s těmito motivy: auta, motorová vozidla, příkazové značky, informační značky, křižovatky a další.

Stahujte autoškolu, značky pro děti z GooglePlay.

Kreslení pro malé děti, android aplikace zdarma. Kreslete a naučte se barvy se zvukovým průvodcem, Jednoduchý kreslící program, který pomáhá učit se základní barvy: bílá, černá, šedá, hnědá, červená, zelená, modrá, žlutá, fialová.
Přidejte se k nám na facebooku: https://www.facebook.com/androidgamesforkids

Stahujte kreslení pro děti z GooglePlay zdarma

Jednoduchá oddychová android hra zdarma. Hlavním cílem je strefit pistolí v časovém limitu co nejvíce předmětů - whiskey, panák, buvol, gangster, klobouk. Velmi nenáročná a jednoduše pojatá střílečka pro volné chvíle.

Stahujte hru z GooglePlay zdarma zde

Jednoduchá klikací hra s hračkami a panenkami pro malé holčičky, které se učí s tabletem. Hra obsahuje reálné obrázky hryček s animacemi a zvuky a reálné pozadí. Hra obsahuje koníky, panenky Barbie, kočárky a další žádané hračky.

Download Dolls for girls from Googleplay here.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.