Aktuality

Využití umělé inteligence AI

Využití umělé inteligence AI

Umělou inteligenci využíváme pro práce na webu, generování textů, obrázků, videí.

Pojem umělá inteligence slyšíme čím dál víc kolem sebe. K čemu ji dokážeme využít ? Při generování textů může umělá inteligence pomoci s tvorbou produktových popisků, vytvářením reklamních sloganů nebo psaním článků pro blogy a novinky. Díky pokročilým algoritmům strojového učení umí umělá inteligence naučit se psát různými styly.

Při generování obrázků umělá inteligence může být využita k tvorbě grafiky, log a dalších vizuálních prvků na webových stránkách. Díky pokročilým algoritmům strojového učení může umělá inteligence například vytvářet vlastní návrhy log s ohledem na požadované barvy, tvary a styl.

Při generování videí může umělá inteligence být využita pro tvorbu animací, reklamních videí a jiných vizuálních prezentací. Díky pokročilým algoritmům strojového učení může rychle vytvářet kvalitní videa s využitím různých efektů, filtrů a hudby.

Umělá inteligence může být velmi užitečným nástrojem pro webové designéry, marketéry a vlastníky webových stránek, kteří chtějí vytvořit kvalitní obsah pro své návštěvníky. Může pomoci snížit náklady na tvorbu obsahu a zároveň zvýšit jeho kvalitu. Pokud tedy potřebujete pomoci s obsahem či popisky produktů, jsme Vám nápomocní.

V jakých případech využíváme umělou inteligenci:

  • vytváření textů na web
  • generování obrázků
  • generování videí

 

Miroslav Lipavský - ELMICOM

Vytváříme a provozujeme weby, eshopy. Realizujeme online přenosy. Zabýváme se výpočetní technikou. Zajišťujeme ozvučování, natáčení video a videoprojekci.

Napište nám

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytické
Analýza návštěvnosti, statistiky
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Ostatní
Analýza chování návštěvníků
Smartsupp
Povolit
Zakázat
Marketing
Soubor technik, jejichž předmětem je obchodní strategie a zejména studie trhu.
Facebook
Povolit
Zakázat
Funkční
Zajišťují funkce systému
betweendigital.com
Povolit
Zakázat