Aktuality

Aktuality internet

Pronájem webu

Nechcete či nemůžete investovat do výroby webu ? Nabízíme možnost provozování formou pronájmu s měsíčními poplatky.
Číst dál...

Interaktivní dotykové televize EdutabTV

Dodáváme interaktivní televize EdutabTV pro školy, školky, firmy. Dotykové řešení s operačním systémem Windows i Android.
Číst dál...

Programování android aplikací

Programujeme pro Android. Programujeme aplikace pro tablety a mobilní telefony se systémem Android. Vytváříme android hry, android aplikace. Propojení s eshopy a web stránkami.

Číst dál...

Eshopy, internetové obchody

Přemýšlíte o internetovém obchodu a nevíte jak začít s internetovým obchodováním ? Nemáte zkušenosti, sílu, kapacitu na provozování eshopu ? Dodejte zboží, my dodáme eshop.
Číst dál...

Internetová prezentace zdarma

Internetová prezentace zdarma při objednání eshopu business řady. Objednáte-li si u nás eshop, dostanete k němu webovou prezentaci zdarma. Získáte tak 2 produkty za cenu jednoho.
Číst dál...

Aktuality ozvučování

Obří stavebnice pro děti

Obří stavebnice pro děti. Kreativní doplněk pro různorodé dětské akce.
Číst dál...

Párty stany s osvětlením

Půjčujeme párty stany s dekorativním osvětlením na svatby, oslavy, dětské dny, slavnosti.
Číst dál...

Zajišťujeme karnevaly v celé ČR

Začíná karnevalová sezóna. Zajišťujeme ozvučování, moderování, doplňkový program po celé ČR. Rezervujte termíny, je nejvyšší čas !!!
Číst dál...

Mistrovství ČR v orbě Dolní Újezd 2015 - ozvučení, velkoplošná projekce

Zajišťovali jsme ozvučení a velkoplošnou projekci doprovodného programu a losování na cen na Mistrovství ČR v orbě.

Pronájem skákací hrad, atrakce

Pronájem skákacích hradů. Skákací hrady pro děti. Půjčovna skákacích hradů. Přijedeme, nainstalujeme, dohlédneme, odvezeme. Půjčujeme skákací hrady a atrakce pro děti.

Číst dál...

Svatební dekorace, vyřezávání

Dodáváme dekorace, svatební vývazky, svatební dekorace, svatební výzdobu interiérů i exteriérů, svatební krabičky, svatební košíčky.. Zajistíme vyřezávání do ovoce a zeleniny, vyřezávání melounů pro rauty a svatby
 

Nový bublifuk, silnější zážitek

Posilujeme efektovou aparaturu o další nový automatický přenosný bublifuk. Nejen děti si tak mohou na našich akcích užít ještě více bublinek a pěkné zábavy :-)

Číst dál...

Aktuality počítače

Pronájem výpočetní a kancelářské techniky

Pronájem výpočetní a kancelářské techniky, Pronajímáme projektory, počítače, interaktivní dotykové tabule. Číst dál...

Vyhoďte starý počítač s Windows XP

Ještě vlastníte starý počítač s Windows XP ? Podpora Windows XP již dávno skončila a vy potřebujete legálně upgradovat na novější systémy a nechce se Vám investovat do nového počítače, protože počítač moc nevyužíváte ?
Číst dál...

Natáčení, fotografování

Natočíme a zpracujeme video, fotografie a zvuk pro Vaši prezentaci. Stříháme video, nafotíme Vaše výrobky a služby. Vystavíme na Youtube. Vyrobíme DVD disky.

Číst dál...

Tablety, počítače, software

Dodáváme kompletní sortiment výpočetní a kancelářské techniky. Tablety, počítače, tiskárny, výpočetní techniku. Sestavy a konfigurace dle požadavků zákazníků. 

 

Repasovaná výpočetní technika

Dodáváme levné repasované počítače se zárukou 12 - 24 měsíců ! Levné repasované monitory a repasované notebooky. LCD Monitory již od 800,- . Počítačové sestavy od 2500,- . 

Číst dál...

Kancelářská a výpočetní technika

Jsme autorizovaným distributorem pro prodej výpočetní a kancelářské techniky . Zajišťujeme servis až do domu. Dodáváme počítače, tablety, elektroniku a kancelářskou techniku.

Číst dál...

Aktuality a články řazené dle data.

Máte zájem o naše služby ? Napište nám ...

internetové stránky, internetový obchod, webdesign Litomyšl, internetové aplikace na zakázku, internetová reklama, reklamní kampaně, webdesign, skenování, diskotéky,ozvučování firemních akcí, hudba na svatbu, hudba na oslavu, karaoke, hudba na karneval, dětské oslavy, výroba DVD, natáčení filmů, prodej počítačů, eshop, opravy počítačů, servis výpočetní techniky, odvirování, preventivní zálohy, Dolní Újezd, Litomyšl, Polička, okres Svitavy, android aplikace, programování pro Android, android aplikace, hry zdarna ke stažení Googleplay, zapůjčení skákacího hradu, pronájem skákacího hradu, půjčovna skákacích hradů, skákací hrad Litomyšl, prodej výpočetní techniky, pronájem kancelářské a výpočetní techniky, servis počítačů, eventová agentura, párty servis Litomyšl. Natáčení, kameraman Litomyšl, kamerování, produktová videa, propagační videa, videozáznamy, filmové studio.